10 stulbi veidi, kā zaudēt darbu


Bieži vien cilvēki zaudē darbu slinkuma un bezdarbības dēļ. Taču ne šie 10 gadījumi. Lūk, ļaudis, kas gluži vienkārši nepakļāvās normai un parādīja, kā zaudēt darbu ar vērienu.

 

#1 Dzert sporta spēles laikā (ja esi komandas talismans)

Stenfordas Universitātes neoficiālais talismans ir Koks jeb angliski – “The Tree.” Tas parādās augstskolas sporta pasākumos un citos sarīkojumos, uzmundrinot pūli. Koku izvēlas ikgadējā Koka nedēļā. Tās laikā skolas maršējošā orķestra (marching band) biedri sacenšas par prestižo posteni, cenšoties cits citu pārspēt dažādās sacensībās.

2006. gada Koks, meitene vārdā Erina Lašnita (Erin Lashnits), zaudēja šo posteni, jo basketbola spēles laikā tika pieķerta dzeršanā. Viņa bija paslēpusi alkoholu savā kostīmā.

 

#2 Sakost virtuļu ēstuves darbinieku

2015. gadā četrus gadus vecais policijas suns Renzo sakoda virtuļu ēstuves “Dunkin’ Donuts” darbinieku. Suns izlēca no policijas automašīnas un uzbruka ēstuves strādniekam. Šis nebija Renzo pirmais incidents. Iepriekš viņš bija sakodis policijas darbinieku. Lai arī joki par policistiem un virtuļiem parasti ir tikai joki, šajā gadījumā Renzo tika atvaļināts no dienesta un bija spiests uzsākt civilista dzīvi.

 

#3 Biedēt priekšnieku, dziedot dziesmu par viņa nošaušanu

52 gadus vecā Bruklinas iedzīvotāja Nikola Filipsa (Nicole Phillips) smagākajā veidā saprata, ka Boba Mārlija dziesma “Es nošāvu šerifu” (I Shot the Sheriff”) nav piemērota dziedāšanai darbā. Viņa strādāja Ņujorkas pilsētas finanšu informācijas pakalpojumu aģentūras zvanu centrā. Aģentūra Filipsas rīcībā saskatīja “draudīgu izturēšanos” pret direktoru, Filipsai skaļi dziedot par direktora nošaušanu. Tāpat viņa arī esot izkaisījusi sāli ap savu rakstāmgaldu, lai aizbaidītu dēmonus.

Pēc darba zaudēšanas pati Filipsa apgalvoja, ka sāls ap rakstāmgaldu bija tikai pārpratums un ka viņa neradīja nekādus draudus kolēģiem. Tāpat viņa arī norādīja uz Boba Mārlija dziesmas vārdiem: “Es nošāvu šerifu, bet es nenošāvu direktoru.”

 

#4 Lietot skolas kopētāju naudas viltošanai

Vidusskolas apkopējs Terijs Čapmens (Terry Chapman) izmantoja skolas kopētāju naudas viltošanai. Viņš vispirms nokopēja banknošu vienu pusi, pēc tam otru, bet tad salīmēja abas puses kopā. Kad viņa automašīnā tika atrastas šīs neprasmīgi viltotās banknotes, viņš centās uzņemt vainu vietējām uzņēmējam, sakot, ka uzņēmējs viņam ar šīm banknotēm samaksājis.

 

#5 Saldumu automātu pacelt un tad triekt pret grīdu

Dažkārt mēdz gadīties, ka šokolādes batoniņš, par kuru mēs esam samaksājuši, iesprūst automātā. Parasti mēs uzsitam vai pat uzsperam pa automāta sāniem. Taču noliktavas darbinieks Roberts Makkevits (Robert McKevitt’s) rīkojās daudz nopietnāk. Viņš izmantoja 3600 kilogramus smagu pacēlāju, lai saldumu automātu sešas reizes paceltu augšup un tad mestu uz grīdas. Rezultātā – viņš ieguva veselus trīs šokolādes batoniņus, bet zaudēja darbu.